Úvod » Základní škola » Projekty » Projekt „Modernizace ZŠ Olšany u Prostějova“

Projekt „Modernizace ZŠ Olšany u Prostějova“

Název školy příjemce:
Základní škola a Mateřská škola Olšany u Prostějova.

Registrační číslo projektu:
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_066/0005817.

Název projektu:
Modernizace ZŠ Olšany u Prostějova.

Název programu:
Dotace z programu IROP 2014+ – ITI Olomoucká aglomerace.

Anotace projektu:
Předmětem projektu je vybudování odborných učeben – polytechnické a jazykové, dále zajištění vnitřní konektivity školy a zvýšení kapacity pro připojení k internetu, zajištění bezbariérovosti objektu dle vyhlášky č. 398/2009 Sb; dále jsou předmětem i úpravy venkovního prostranství, které bude využíváno mj. i pro praktické zkušenosti v pěstební činnosti a environmentální výchově. Současně dojde k pořízení vybavení předmětných odborných učeben a venkovního prostranství.

Nastavení souborů cookies
Díky souborům cookies můžeme zobrazovat naše webové stránky tak, aby váš zážitek z procházení byl co nejpříjemnější.  více informací o použití cookies
Přijmout nezbytné
Přijmout vše