VÝUKOVÉ MATERIÁLY PRO DOMÁCÍ VZDĚLÁVÁNÍ 1. ROČNÍK


Pondělí 22. červen

Úkoly na poslední školní týden

Vážení rodič,
posílám práci na poslední školní týden.
Všem děkuji za spolupráci a skvěle odvedenou práci.
Klidný týden a v pátek se těším Renata

– odkazy na soubor Word
1.


Pondělí 15. červen

Vážení rodiče,milé děti,
posílám úkoly na tento pracovní týden. Měli bychom dokončovat pracovní sešity, dočítat čítanku…..
Moje první čtení je jediná knih, kterou budu potřebovat na konci roku vrátit. Prosím o její vygumování, slepení, ……… Pravděpodobně si knihu a dopsanou písanku vyberu společně s vydáním vysvědčení. Vše ostatní dětem zůstává!!Na faře zbylo mnoho bot, přezůvek pytlíků s věcmi (z TV, družiny). Ve třídě má několik z vás věci pod lavicí. Šanony a obrázky jsem předala p. uč. Matulové, která společně s vámi vše v září dokončí a zařadí do správné složky. Kdo bude chtít, může se na faře stavit každý den od 7,30 do 11,00 hod.- je zde Kamila a pustí vás, ať si proberete věci a odnesete co je vaše.
Krásný předposlední týden tohoto školního roku.
Renata

– odkazy na fotky
1.
2.
3.

– odkazy na soubor Word
1.


Pondělí 8. červen

ÚKOLY NA TENTO TÝDEN

Dobrý den, vážení rodiče,
posílám práci na tento týden.
Děkuji za odvedenou práci, fotky, videa a pozdravy od dětí.
Hezký týden, ať se daří!
p. uč. Renata

– odkazy na fotky
1.
2.
3.
4.

– odkazy na soubor Word
1.


Pondělí 1.červen

ÚKOLY NA TENTO TÝDEN – 1. třída

Dobrý den,
vážení rodiče, posílám úkoly na tento týden.
V případě dotazů volejte, pište.
Děkuji všem za odvedenou práci.
Při kontrole písanek, matematiky a pr. listů máte všichni splněno.
Hezký týden, vydržte, jdeme do finále!
Renata Látalová

– odkazy na soubor Word
1.

– odkazy na fotky
1.
2.
3.
4.
5.
6.


Pondělí 25. květen

Úkoly na tento týden

Dobrý den všem, posílám úkoly na tento pracovní týden. Děkuji za sobotní návštěvu, dárky, květiny….Všechny jsem ráda viděla.
Ať se daří. Hezký týden Renata

– odkazy na soubor Word
1.

– odkazy na fotky
1.
2.
3.
4.


Pondělí 18. květen

Úkoly na týden

Dobrý den, vážení rodiče, posílám úkoly na tento týden.
Prosím o dodání ke kontrole: dopsané Písanky č. 2, vypracované pracovní listy (prosím ve složce podepsané, pokud bude možné rozdělené na ČJ a MA. Výměnou vám předám výtvarné kufry, tělocvik, krabičky……😍
Prosím o Notýsek (žákovskou knížku) – zapíšu známky z písanek, videí, za fotky……
Počkám na vás v sobotu 23. 5. od 9 do 11 hodin,
prosím dostavte se na faru.
Přeji hodně sil, až se vám daří.
Těším se na vás. Renata

– odkazy na soubor Word
1.

– odkazy na fotky
1.
2.
3.
4.
5.


Pondělí 11. květen

Úkoly na týden 11. – 15. 5. 2020

Dobrý den, vážení rodiče,
posílám úkoly a pracovní listy na tento týden.
Děkuji všem kdo jste v kontaktu a posíláte  krásné fotky, obrázky  a videa.
Také Vám děkuji za skvělou spolupráci.
Krásný den a úspěšný týden Renata

– odkazy na soubor Word
1.

– odkazy na fotky
1.
2.
3.
4.


Pondělí 4. květen

Úkoly na tento pracovní týden

Dobrý den, vážení rodiče,
posílám úkoly na následující čtyři dny. V ČJ dočteme Slabikář – zůstává dětem jako dárek a vzpomínka na 1. třídu. Všechny moc chválím. Z videí vím, jak velký pokrok jste s dětmi udělali a jsem si vědoma toho, že to byla nelehká práce. Za níž vám děkuji.
V MA nastupuje nové učivo – nebojte se je to jen úvod. Pokračuje se ve druhé třídě. Teď je důležité, aby si každý uchopil svůj postup počítání a pochopil jak na to.
Moc děkuji za vaši dosavadní práci a těším se brzy na viděnou Renata.

– odkazy na soubor Word
1.

– odkazy na fotky
1.
2.
3.


Pondělí 27. duben

ÚKOLY NA TÝDEN OD 27. 4 DO 30. 4

Dobrý den, vážení rodiče,
posílám úkoly na následující čtyři dny. Přeji hodně zdaru a těším se na další videa, fotografie a dopisy od dětí.
Pokud budete potřebovat, ozvěte se.
Děkuji za vaši práci a opatrujte se.
Krásné dny přeje Renata

Všem vyřizuji pozdrav od Kamilky, na všechny se už moc těšíme!

P.S. : Stále si 3 z vás nevyzvedli novou Písanku a pracovní sešity! V Písance jsou už úkoly a v nové Ma budou příští týden.

– odkazy na soubor Word
1.

– odkazy na fotky
1.
2.
3.
4.
5.
6.


Pondělí 20. duben

úkoly na týden část

Dobrý den, vážení rodiče,

posílám práci na tento týden. V přílohách máte naskenované pracovní listy a postup písemného sčítání. Dále v zadáních úkolů na třetí straně najdete odkaz na webové stránky, kde můžete učivo opakovat a procvičovat hravou formou.
Děkuji všem těm, kdo se zastavili v sobotu či dnes ve škole a převzali si sešity a učebnice pro další práci. Děkuji za obrázky od dětí, pozdravy, dárečky a sladkosti… které jsem dostala. Vše moc potěšilo. Všechny jsem vás moc ráda viděla, na chvilku s vámi „poklábosila“, i když jen přes okno.

Držte se, opatrujte se a snad opět brzy na viděnou Renata

– odkazy na soubor Word
1.

– odkazy na fotky
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.


Úterý 14. duben

Úkoly na týden

Dobrý den, vážení rodiče, zdravím Vás po Velikonocích.
V příloze zasílám úkoly a pracovní listy na tento týden.
Mám na vás prosbu: Můžete se prosím, zastavit na faře pro nové pracovní sešity a čítanku? Počkám na vás v sobotu 18. 4. od 9 do 10 hodin a v pondělí 20. 4. od 8 do 10 hodin. Budu na faře.
Prosím nezvoňte a přiděte rovnou k otevřenému oknu naší třídy, kde budou připraveny hromádky učebnic a sešitů. Jestli vám ani jeden termín nevyhovuje, prosím ozvěte se a individuálně se domluvíme.

Děkuji za spolupráci, mějte se hezky.
Pozdravujte děti. Renata

– odkazy na soubor Word
1.

– odkazy na fotky
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.


Pondělí 6. duben

úkoly na tento týden

Dobrý den, vážení rodiče,
opět vás zdravím a děkuji za týdenní práci s dětmi. Dělá mi velkou radost nejen to,  když vidím, jak děti pracují, ale i  nahrávky čtení, básniček nebo pozdravů. Vím, že je to pro nás všechny složité, ale situace je taková jaká je a myslím, že jí společně čelíme velmi dobře. Posílám úkoly na tento týden, je jich méně, protože za „normálních“ okolnosti, by od čtvrtka byly prázdniny. Nechám zcela na vás, jak ve volných dnech budete s dětmi pracovat, opakovat, procvičovat. Další práci pošlu v úterý po Velikonocích.

PŘEJI VŠEM KRÁSNÉ VELIKONOCE, POKUD TO PŮJDE KLIDNÉ DNY, ODPOČIŇTE SI A OPATRUJTE SE.
Zdravím vás a ještě jednou děkuji p. uč. Renata

– odkazy na soubor Word
1.

– odkazy na fotky
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.


Pondělí 30. březen

úkoly na tento týden

Dobrý den, vážení rodiče
opět máme týden za sebou a věřím, že se vám daří. Děkuji za telefonáty od vás i od dětí. Pokaždé potěší. Těší mě i fotografie, které posíláte na Messenger. Nejčastější jsou ty, které dokumentují, jak se s dětmi učíte, fotky nafocených krasopisně napsaných stran v Písance…. Děkuji i za obrázky, které děti posílají prostřednictvím vašeho emailu nebo fotografie na Messengeru (pokud se chcete někdo přidat najdete mě na tel. čísle 737 927 905 Renata Látalová s profilovou fotkou se synem Jakubem). Prosím, pozdravujte děti. že je mi po nich smutno a těším se na další obrázky a vzkazy. Klidně ať si zkusí práci s počítačem a vyzkouší napsat mi pár řádků do emailu?

Ještě jednou děkuji za práci, kterou děláte, opatrujte se.
Hezký, klidný týden Renata

– odkazy na soubor Word
1.

– odkazy na fotky
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.


Pondělí 23. březen

Úkoly na tento týden

Dobrý den, vážení rodiče,
máme za sebou další týden individuálního domácího vzdělávání a já pevně věřím, že se vám daří vše plnit. Posílám vám úkoly na tento týden. Prosím, nelekejte se , kolik toho je – rozepsala jsem vám, jak s dětmi můžete pracovat, protože několik z vás mě o to požádalo. V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit.
Ještě jednou vám děkuji za spolupráci, vaše dotazy a zpětnou vazbu jak se vám daří vše plnit. Děkuji i dětem za vzkazy, kterých si moc vážím a udělají mi pokaždé radost. Držím nám všem pěsti a pevně věřím, že toto brzy pomine a společně se ve zdraví opět potkáme ve třídě. Už aby to bylo.
Hodně sil a energii na dálku posílá Renata a Kamila

– odkazy na soubor Word
1.

– odkazy na fotky
1.
2.
3.
4.

– odkazy na pracovní listy
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.