Úvod » Základní škola » Spolek rodičů a přátel školy

Spolek rodičů a přátel školy (SRPŠ)

SRPŠ Olšany u Prostějova

IČO: 22900331

Cílem spolku je finanční, materiální a společenská podpora Základní školy a Mateřské školy v Olšanech u Prostějova, práce s dětmi a mládeží, spolupráce rodičů a školy.

Rada spolku

Předseda:
Roman Brzuska

Místopředseda:
Dita Šubová Procházková

Pokladník:
Renata Janoušková

Členové:
Roman Brzuska, Jana Dürrbecková (durrbeckova.jana@seznam.cz), Lenka Brzusková, Renata Janoušková, Olga Kovaříková, Dita Šubová Procházková, Markéta Dvořáková (marketadvor@seznam.cz), Iveta Svozilová (svozilovaivet@seznam.cz), David Šiška (sisaka.david@gmail.com), Kateřina Reifová (katty01@seznam.cz), David Štefek (dave.stefek@unex.cz), Martina Vaňková (vankova.martina@gmail.com), Petra Šinová (sinova.petra@seznam.cz), Simona Frgalová (simca11111@icloud.com), Luděk Houb (ludekhoub@seznam.cz), Kateřina Koláčková (kacenka.souckova@seznam.cz), Jiří Geletič (anjig@seznam.cz), Radek Přikryl (radek.prikryl@seznam.cz), Jan Baláš (jan.balas@email.cz)

Čestní členové:
Branislav Lariš

E-mail: srpds@olsanyupv.cz

Nastavení souborů cookies
Díky souborům cookies můžeme zobrazovat naše webové stránky tak, aby váš zážitek z procházení byl co nejpříjemnější.  více informací o použití cookies
Přijmout nezbytné
Přijmout vše