Úvod » Základní škola » Kroužky » Kroužek vaření

Kroužek vaření

Popis Cílem kroužku je seznámit žáky se základy vaření a prací s nástroji, které se v kuchyni používají. Žáci se naučí, jak správně stolovat. Získají přehled o potravinách, které našemu tělu prospívají. Zaměříme se na jednoduchá jídla, která si žáci mohou připravit v domácím prostředí. Žáci budou schopni zvládnout přípravu svačinek, ale také i dezertů a zdravých moučníků. Skladba jídelníčku je z dostupných surovin a v duchu racionální výživy. Žáci získají kompetence v týmové spolupráci, rozvinou vlastní kreativitu a naučí se být šetrní ke svěřeným potravinám.
Pro koho/věk Děti 2. - 3. třída
Kapacita Max. 8 žáků
Zápisné 550 Kč / pololetí
Platební pokyny Platbu proveďte do 5. října na účet školy (86-3219260257/0100). Ve zprávě pro příjemce uveďte jméno, příjmení a třídu žáka + kroužek vaření.
Garant Marie Piňosová, +420 734 178 400, m.pinosova@zsolsany.cz
Informativní schůzka Úterý 5. říjen, 15:30 hodin
Místo konání Cvičná kuchyňka školy

Další informace

Kroužek bude každé úterý od začátku října do konce května od 15:30 do 17:00 hodin.