Konverzační soutěž v německém jazyce (úterý 15. leden 2019)

Dne 15. ledna se sešli žáci 8. a 9. třídy, aby společně strávili hodinu v duchu německé konverzace. Soutěže se zúčastnilo 6 žáků, kteří museli obstát hned ve třech zkouškách. První z nich byl poslech, následně se poprali se záludnostmi německé gramatiky a nakonec jsme si příjemně popovídali na vylosované téma. Nejlépe se dařilo Zuzaně Janouškové z 9. třídy. Na krásné druhé příčce se umístila Veronika Rašková (rovněž z 9. třídy) a třetí místo obsadili se shodným počtem bodů Terezie Kožušníčková a Jan Kovařík (oba z 8. třídy).
Vítězům blahopřejeme, zúčastněným děkujeme a přejeme krásné chvíle strávené při studiu – nejen německého jazyka.

Zapsala: Jitka Kochánková, vyučující cizích jazyků

Zapsala: Zuzana Janoušková, žákyně 9. ročníku