Úvod » Archiv aktualit » Veolia Streetfootball Olomouc: Náš tým ovládl betonové hřiště

Veolia Streetfootball Olomouc: Náš tým ovládl betonové hřiště

Naši žáci se i letos zúčastnili oblíbeného turnaje Veolila Streetfootball v Olomouci, který je už tradiční součástí našeho sportovního kalendáře. Turnaj je specifický nejen tím, že se hraje systémem 3+1 na házenkářské branky přímo na betonovém parkovišti, ale také svou podmínkou, že v každém týmu musí být na hřišti vždy minimálně jedna dívka. 

Suverénní jízda skupinou 

Naši školu reprezentoval tým složený ze dvou dívek a pěti chlapců. Od prvního hvizdu jsme nenechali nikoho na pochybách, že jsme přijeli ve skvělé formě. Svou základní skupinu jsme vyhráli naprosto suverénně, přičemž v některých zápasech jsme soupeře deklasovali výsledkem až 9:1.

Sportovní štěstěna se k nám bohužel otočila zády v napínavém play-off. Po remíze v základní hrací době musely rozhodnout penalty, ve kterých jsme těsně podlehli a do dalších bojů o medaile tak nepostoupili. 

Úspěchy v doprovodných disciplínách

I přes smolné vyřazení z turnaje jsme domů neodjížděli s prázdnou:

Ř. Miroslav dostal unikátní příležitost zahrát si ve VIP týmu, který dovedl k vítězství 4:1.

M. Samuel prokázal kreativitu i mimo hřiště a vyhrál soutěž na sociálních sítích.

Všichni hráči si zaslouží velkou pochvalu za bojovnost v tropickém počasí. Organizátoři naštěstí zajistili perfektní pitný režim, takže jsme horko zvládli bez problémů. Jako bonus si každý odnesl památeční tričko a škola získala dva nové míče. 

Už teď se těšíme na příští rok a věříme, že tentokrát nám ty penalty vyjdou!

 

Jana Kohoutová 

učitelka TV

 

Nastavení souborů cookies
Díky souborům cookies můžeme zobrazovat naše webové stránky tak, aby váš zážitek z procházení byl co nejpříjemnější.  více informací o použití cookies
Odmítnout
Přijmout vše