Ve dnech 12. - 13. května v škole proběhly v počítačové učebně workshopy na téma Kyberbezpečnost. Workshopů se zúčastnili žáci 3. - 9. ročníků.
Tématem bylo bezpečné chování v prostředí internetu, zabezpečení heslem, nebezpečí na sociálních sítích a jak správně využívat umělou inteligenci. Žáci si vyzkoušeli celou řadu příkladů pomocí kvízových otázek a věříme, že tyto workshopy byly pro ně užitečné pro jejich bezpečnost v prostředí internetu.
